Nabídka zájezdu na SARDINII do hotelu NEW BARCAVELA pro členy Společnosti přátel Itálie

Nabídka zájezdu na SARDINII do hotelu NEW BARCAVELA pro členy Společnosti přátel Itálie

Náš partner Sardegna Travel nabízí našim členům týdenní zájezd na Sardinii za zvýhodněnou cenu. Výše ceny se liší podle vybrané penze nebo polopenze. V ceně jsou zahrnuty dva půldenní výlety.

17. - 24. 9. 2017
Cena za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji 24.590,- Kč.
Plná penze a nápoje – ¼ l vína a ½ l vody.
Cena za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji 20.990,- Kč.
Polopenze a nápoje - ¼ l vína a ½ l vody.
Cena nezahrnuje: 

  • Pojištění - doporučujeme sjednat
  • Nepovinné: Plážový servis: lehátko € 5/den, slunečník € 10/den,
  • Povinné: pobytová taxa € 1,20 os/den, děti do 12 let taxu neplatí

 PŮLDENNÍ VÝLET DO CAGLIARI

Odjezd: asi v 8.30 hodin od hotelu (upřesní průvodce)

Program: Nelze opustit jižní Sardinii, aniž byste navštívili hlavní město celého ostrova, Cagliari. Průvodce Vás zavede do historického centra města, čtvrti Castello, kde budete mít možnost vystoupat na „Sloní věž“ – Torre dell´Elefante. Zajimavá je také katedrála či Bastion San Remy. Individuálně ve volném čase můžete navštívit ně­které z muzeí či římský amfiteátr. Po volném čase na nákupy (oběd, návštěvu muzeí, historických památek – cca 1,5–2 hodiny) následuje návrat na hotely.

Minimální počet účastníků: 10 dospělých osob

Cena zahrnuje: Dopravu klimatizovaným mikrobusem (autobusem), průvodce.

Cena nezahrnuje: vstupné na Torre dell´Elefante (cca €3).

PŮLDENNÍ VÝLET  DO NORY

Odjezd: asi v 8:30 hodin od hotelu (upřesní průvodce).

Program: prohlídka archeologického naleziště v Noře s průvodcem, návštěva městečka Pula.

Minimální počet účastníků: 10 dospělých osob

Cena zahrnuje: Dopravu klimatizovaným mikrobusem (autobusem), průvodce.

Cena nezahrnuje: vstupné (cca €7,50/osoba).

 SPECIALNÍ DEGUSTACE V HOTELU NEW BARCAVELA

5 vzorků vína, sýry, salámy, šunka, likér, místní sladkosti, pane carasau.

Cena €15/osoba – min počet účastníků: 10 osob.

Degustaci je nutné objednat předem.

Snídaně: 8:00-10:00

Obědy: 12:30-13:30

Večeře: 19:30-21:00

Hotel New Barcavela ***

Sardinie jih/Kraj CAGLIARI/Santa Margherita di Pula

Vzdálenost od letiště v Cagliari: cca 48 km

Poloha

Rodinný hotel s výbornou kuchyní a přátelským personálem se nachází na jihu ostrova, v piniovém háji přímo u krásné písečné pláže a jen 400 m od menšího nákupního centra se supermarketem, pizzerií s barem a několika malými obchůdky se suvenýry, vybavením na pláž či pro sport (včetně oblečení) a tabákem. V blízkosti zastávky linkových autobusů do cca 13 km vzdáleného městečka Pula či hlavního města Cagliari.

Vybavení

Celý hotelový komplex je vystavěn pod přírodní střechou tvořenou korunami borovic, zajišťujících příjemný chládek. Jedná se o rodinný hotel s několikaletou tradicí, který se skládá z hlavní budovy postavené ve tvaru obrácené lodi (odtud název barcavela – plachetnice) s recepcí a halou s barem, s restaurací s terasou a výhledem na moře a se společenskou místností a z pěti menších jednopatrových budov s 37 pokoji. K dispozici je klientům velký bazén se sladkou vodou, část bazénu vhodná pro děti. Nedávno byla přistavena nová budova, která je pouze částečně otevřená. Wi-Fi zdarma (recepce, bar, restaurace, okolí bazénu). Psi malých velikostí jsou akceptováni, za poplatek. 

Ubytování

Pokoje jsou vkusně a jednoduše zařízeny a vybaveny klimatizací s individuální regulací, TV, některé pokoje s mini ledničkou. Koupelny se sprchovým koutem (u starších pokojů s vanou). Pokoje v přízemí mají malou předzahrádku či terásku s posezením, v prvním patře prostorný balkon (pokoj v 1. patře nelze garantovat). Max. obsazenost pokoje STANDARD jsou 3 osoby. Na vyžádání možnost FAMILY ROOM typu suite pro 4 osoby. V případě 3. a 4. lůžka se jedná o přistýlku v podobě rozkládací pohovky či křesla (menších rozměrů).

Stravování

Polopenze s nápoji nebo plná penze s nápoji. Snídaně formou bufetu, kapučíno a káva espreso z baru v ceně. Večeře - salátový a ovocný bufet a výběr ze čtyřchodového menu. Předkrm, první chod (např. těstoviny, rizoto, polévka), druhý chod (např. maso, ryba, sýr, zelenina), dezert (např. sladké, sýr). V ceně 1/4 l vína a 1/2 vody na osobu během oběda a večeře.

Sport a animace

Hotelový bazén se sladkou vodou s lehátky a slunečníky bez poplatku, na pláži půjčovna kanoí, šlapadel, surfů (vše mimo hotelové služby a za poplatek). Možnost potápění v nedalekém potápěčském centru, z kterého jezdí pro klienty do hotelu mikrobus. Vyhlášené 27jamkové golfové hřiště Is Molas leží 11 km od hotelu. Novinka - dětské hřiště a lanové centrum přímo u hotelu.

Pláž

Krásná několikakilometrová pláž s jemným, světlým pískem a průzračně čistým mořem přímo před hotelem (přístup po cca 20 schodech) je vybavena slunečníky a lehátky (za poplatek, plážové osušky nejsou k dispozici). Při vstupu z pláže do hotelové zahrady lze využít otevřenou sprchu. Na pláži jsou k dispozici bary, které nabízejí i jednoduché obědy, saláty, panina.  Další krásné pláže sa nacházejí do půl hodiny cesty autem - např. Nora, Chia, Tuerredda nebo Capo Malfatano.

Prosíme zájemce, aby kontaktovali Ing. Evu Poddanou

 na telefonním čísle   +420 603 413 962

nebo e-mailem   eva.poddana@prateleitalie.eu

Zveřejněno: 28.08.2017 –Martin Jiránek
Vytisknout